Про нас

Школа була побудована в грудні 1970 року з проектною потужністю – 153 місця. Перший поверх – адміністративний, другий – навчальний, третій поверх – спальній. На першому поверсі знаходяться їдальня на 80 місць, актовий зал на 100 місць, спортивний зал, дві майстерні, бібліотека, ігрова кімната, кабінет психолога та логопеда, музичний кабінет, медичний блок, який складається з 7 кімнат (плеоптичний, ізолятор, маніпуляційний кабінети), кабінет бухгалтерії, кабінет директора, комп’ютерний клас та кабінет лікувальної фізкультури.

 

На другому поверсі знаходяться класні приміщення та кабінети (методичний, корекційно-розвитковий, хімії і фізики в якому установлено інтерактивну дошку з комп’ютерним забезпеченням, кабінет історії та правознавства, обладнаний телевізійно-електроно-збільшуваною та звукопідсилюючою системою; кабінет  української мови та літератури оснащений комп’ютером та збільшуючими приладами для читання; кабінет  математики та інформатики, кабінети біології та географії.

 

 На третьому поверсі розміщено 21 спальне приміщення. 

    

В господарському корпусі школи знаходиться басейн з душовими та підсобними приміщеннями, дві міні котельні, які забезпечують теплом всю будівлю школи. Також є навчально-дослідна ділянка (50 ар), яблуневий сад, спортивний майданчик, стадіон, ігрові майданчики.


Проблемне питання школи: корекційно-компенсаторна спрямованість навчально - виховного процесу та диференційований підхід у навчанні учнів з вадами зору.

В школі працює 47 педагогів.

                                     Структура педколектива

Кваліфікаційна категорія:

Всього:

Всього педагогічних працівників

 

47

 

100%

Вища

6

12,7%

Перша

18

38,3%

Друга

7

14,9%

Спеціаліст

16

34,1% 

 


В закладі надаються такі послуги з реабілітації:

       освітні послуги;

       медична реабілітація;

       психолого-педагогічна реабілітація;

       фізична реабілітація;

       соціально-побутова реабілітація;

       допрофесійна підготовка.

 

Корекційно-розвиткові заняття:

       Лікувальна фізкультура;

       Ритміка;

       Соціально-побутове орієнтування;

       Корекція вад розвитку;

       Розвиток мовлення.

 

Допрофесійна підготовка:

       Масаж;

       Фітодизайн;

       Кераміка;

       Музика;

       Інформатика.

Вітаю Вас Гість